• linkedin
خوش آمدید , مهمان - ورود اینجا ثبت نام اینجا . فعال سازی حساب کاربری

Google


normal_post - افزایش ترافیک وب سایت جهت کسانی که از رنکینگ بالایی برخوردارند - متا نویسنده موضوع: افزایش ترافیک وب سایت جهت کسانی که از رنکینگ بالایی برخوردارند  (دفعات بازدید: 773 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین yaghoobi


اولین چیزی که بعد از طراحی سایت و ساخت آن مورد توجه قرار می گیرد تلاش برای بدست آوردن رنکینگ در گوگل و موتورهای جستجوی دیگر برای بهینه سازی سایت است.
چیزی که باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود نتیجه بدست آوردن رنکینگ بالا در لیست نتایج جستجو می باشد.
اولین کاری که کاربران برای جستجو در اینترنت و بدست آوردن اطلاعات مورد نظرشان انجام می دهند این است که سوال مورد نظر خود را برای یافتن پاسخ در گوگل جستجو می کنند  گوگل بزرگترین منبع از اطلاعات در دنیا است که بیش از هر منبع انسانی می تواند به شما اطلاعات ارائه دهد.
صاحبان سایتها برای بدست آوردن رتبه اول در تلاش هستند.
آنها مرتباً با ارسال مقالات که در آنها کلمات کلیدی مرتبطشان وجود دارد به رنکینگ بالایی دست می یابند ولی به آن حد از ترافیکی که انتظار دارند دست پیدا نمی کنند و این بدین معنی است که یک جای کار اشکال دارد.
عباراتی که کاربران در موتورهای جستجو تایپ می کنند واژه جستجو نام دارد که صاحبان سایت آن را به عنوان کلمات کلیدی می شناسند که اگر این کلمات توسط مخاطبین زیادی مورد استفاده قرار گیرد این کلمات در موتورهای جستجو تقاضای بالایی پیدا می کند و اگر با استفاده از آن کلمات بتوان رنکینگ بالایی به دست آورد نتیجه آن افزایش ترافیک وب سایت نیز خواهد بود اما اگر شما حتی رتبه یک را توسط یک عبارت کلیدی خاص داشته باشید ولی تقاضای آن عبارت توسط کاربران بالا نباشد نمی توان موفق به دستیابی ترافیک بالایی شد .
برای رفع این مشکل نیاز به تحقیق بر روی عبارات کلیدی در وب سایت تان است . باید بررسی کنید که یک کله کلیدی خاص توسط چند نفر در ماه جستجو می شود و تعداد سایت هایی را که از این کلمات استفاده می کنند و در حال رقابت هستند را مورد بررسی قرار دهید . در صورتی می توانید با استفاده از کلمات کلیدی رنکینگ بالایی داشته باشید که از کلماتی استفاده کنید که تقاضای زیادی از سمت کاربران داشته ولی عرضه آن توسط وب سایت ها پایین است ، با کمی دقت و تلاش می توانید رنکینگ بالایی بدست آورده و تغییرات زیادی در تعداد بازدیدکنندگان وب سایت تان داشته باشید . استفاده از کلمات کلیدی که در آن رقابت بسیاری وجود دارد و رقبای شما نیز از آن ها استفاده می کنند گزینه مناسبی نخواهد بود برای بدست آوردن ترافیک بیشتر باید از کلماتی استفاده کنید که رقابت پایین تری داشته و افراد کمتری آن عبارات را جستجو می کنند استفاده کنید .
داشتن ترافیک بالا به چگونگی تقاضای عبارات کلیدی و چگونگی تعداد جستجوی افراد بستگی دارد . در راستای بازاریابی مقاله و اهداف خود در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید و بعد تصمیم بگیرید که چه کلمات کلیدی ارزش صرف وقت و تلاش را دارد .

Linkback: https://irmeta.com/meta/b2137/t16693/


اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

xx
مزایای استفاده از ویدئوهای آنلاین در افزایش رنکینگ سایت و بازدید سایت

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
773 مشاهده
آخرين ارسال ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷:۰۹
توسط yaghoobi
xx
نقش تبلیغاتی کلیکی گوگل در افزایش ترافیک سایت

نویسنده yaghoobi

1 پاسخ ها
941 مشاهده
آخرين ارسال ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۹:۰۳
توسط کـوکـبـی
xx
تهیه محتوای سایت چگونه انجام گیرد و تاثیرات آن بر ترافیک وب سایت

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
678 مشاهده
آخرين ارسال ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰:۵۴
توسط yaghoobi
xx
استفاده از تگ عنوان مناسب و رنکینگ سایت

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
595 مشاهده
آخرين ارسال ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۶:۳۸
توسط yaghoobi
xx
افزایش سرعت بارگذاری سایت با بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت یک امتیاز

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
810 مشاهده
آخرين ارسال ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۸:۰۴
توسط yaghoobi
xx
32 نکته برای افزایش بازدید سایت

نویسنده کـوکـبـی

0 پاسخ ها
1441 مشاهده
آخرين ارسال ۱۵ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۲:۱۲
توسط کـوکـبـی