• linkedin
خوش آمدید , مهمان - ورود اینجا ثبت نام اینجا . فعال سازی حساب کاربری

Google


normal_post - تهیه محتوای سایت چگونه انجام گیرد و تاثیرات آن بر ترافیک وب سایت - متا نویسنده موضوع: تهیه محتوای سایت چگونه انجام گیرد و تاثیرات آن بر ترافیک وب سایت  (دفعات بازدید: 679 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین yaghoobi


بعد از طراحی سایت و راه اندازی آن اولین چیزیکه مورد توجه قرار خواهد گرفت چگونگی افزایش بازدید وب سایت است تا نتیجه دلخواه را داشته باشد.
برای اینکه ترافیک سایت شما بالا رفته و بازدیدکنندگان دلیلی برای حضور در وب سایت شما داشته باشند باید محتوای وب سایت خود را گسترش دهید .
قبل از اینکه به بازاریابی سایت تان بپردازید ، ابتدا سعی کنید بر روی تهیه محتوای سایت تان کار کنید که باعث جذب خوانندگان شود ، برای این کار می توانید یک وبلاگ استفاده کنید که در وب سایت شما قرار بگیرد که می توانید با قرار دادن محتواهای جدید و مفید خوانندگان را ترغیب به بازگشت و بازدید از وب سایت تان کنید ،  بروز رسانی مرتب و روزانه محتوا باعث بالا رفتن رنکینگ سایت درموتورهای جستجو خواهد شد ، این کار را می توانید به راحتی با راه اندازی یک بلاگ WordPress انجام دهید .
کاری که باعث صرفه جویی در وقت می شود و مشتریان می توانند پاسخ خود را فوری پیدا کرده و شما نیازی به پاسخگویی به سوالات مشابه نداشته باشید این است که یک صفحه در وب سایت خود به نام سوالات متداول داشته باشید که دارای اطلاعات مفیدی برای ارائه به کاربران باشد .کار دیگری که می توانید برای ارائه اطلاعات به خوانندگان انجام دهید ایجاد پیوند با وب سایت های دیگر است زیرا وب سایت هایی هستند که به ارائه خدمات مکمل به افراد اقدام می کنند با انجام این کار منابع را برای خوانندگان خود تکمیل کرده و یک وب سایت با ارزش برای آنها ایجاد کرده اید .
دقت داشته باشید که بسیاری از افرادی که به وب سایت شما مراجعه می کنند با اهداف و آنچه سایت شما ارائه می دهد اطلاعات بسیار کمی دارند ، برای دادن اطلاعات کافی به بازدید کنندگان یک صفحه وب به عنوان مقدمه و زمینه فعالیت های خود اختصاص دهید .
و آخرین مورد ، برای اینکه خوانندگان بتوانند به راحتی به اطلاعاتی که مورد نیازشان است دسترسی داشته باشند آنها را دسته بندی و از هم جدا کرده و برای مقالاتی که ارائه می دهید یک فهرست تهیه کنید . یعنی در واقع یک کتابخانه برای مقالات خود تهیه کنید که یک صفحه وب دارای عنوان مقاله و یک شرح کوتاه از آن و دارای یک لینک باشد که به اصل مقاله پیوند داده می شود .
در واقع گوگل می خواهد مشتریان خود را به سمت وب سایت هایی راهنمایی کند که اطلاعات مورد نیاز آنها را ارائه می دهند ، اگر می خواهید یک وب سایت مورد علاقه کاربران داشته باشید باید نیاز های آنها را بشناسید و سایت خود را طوری طراحی کنید که پر از اطلاعات مفید و مناسب باشد.

Linkback: https://irmeta.com/meta/b2137/t16535/


اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

xx
انتشار اخبار سایت و برخی تاثیرات آن در بهبود سئو وب سایت

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
550 مشاهده
آخرين ارسال ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵:۴۹
توسط yaghoobi
xx
نقش تبلیغاتی کلیکی گوگل در افزایش ترافیک سایت

نویسنده yaghoobi

1 پاسخ ها
941 مشاهده
آخرين ارسال ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۹:۰۳
توسط کـوکـبـی
xx
افزایش ترافیک وب سایت جهت کسانی که از رنکینگ بالایی برخوردارند

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
773 مشاهده
آخرين ارسال ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۳:۲۱
توسط yaghoobi
xx
مزایای استفاده از ویدئوهای آنلاین در افزایش رنکینگ سایت و بازدید سایت

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
773 مشاهده
آخرين ارسال ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷:۰۹
توسط yaghoobi
xx
افزایش سرعت بارگذاری سایت با بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت یک امتیاز

نویسنده yaghoobi

0 پاسخ ها
810 مشاهده
آخرين ارسال ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۸:۰۴
توسط yaghoobi
xx
چگونه می توانیم لینک های وارد شونده بیشتری در سایت خود داشته باشیم

نویسنده yaghoobi

1 پاسخ ها
1006 مشاهده
آخرين ارسال ۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۷:۲۳
توسط کـوکـبـی