• linkedin

تالار تخصصی حسابداری در تلگرام


گروه تالار تخصصی حسابداری در تلگرام فعال است و همکاران در محیطی صمیمانه و تخصصی در کنار هم هستند

می توانید در قسمت جستجوی تلگرام
accmeta
را سرچ کرده و یا از لینک زیر وارد شوید

گروه
https://t.me/accmeta/

وارد شوید.


telegram_128-min - مهلت اجرای بخشودگی جرایم بانک‌ها تمدید شد - متا

این گروه جهت تبادل نظر و انتقال تجربه در بین همکاران حسابدار ایجاد شده است.

حضورتان را ارج می نهیم

Google


normal_post - مهلت اجرای بخشودگی جرایم بانک‌ها تمدید شد - متا نویسنده موضوع: مهلت اجرای بخشودگی جرایم بانک‌ها تمدید شد  (دفعات بازدید: 310 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین محسن فرهادی

نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس گفت: با توجه به تاخیر در ابلاغ مصوبه بخشودگی جرایم دیرکرد وام‌های تا ۱۰۰میلیون تومان، کمیسیون زمان اجرای مصوبه مذکور را تا پایان سال آینده تمدید کرد.


به گزارش ایبِنا، رحیم زارع درباره ابلاغ بخشودگی سود و جرایم وام‌های تا ۱۰۰ میلیون تومان افزود: باید برای رفع مشکلات اقتصادی مردم اقدامات عملی انجام داد که در این راستا رفع مشکلات بانکی باید در دستور کار قرار گیرد.

نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس در توضیح بیشتر به خبرگزاری خانه ملت گفت: در سال‌های گذشته که کشاورزان با مشکل خشکسالی روبرو شدند، ناخواسته نتوانستند اقساط وام‌های خود را تسویه کنند.

وی افزود: همچنین بسیاری از مردم و فعالان اقتصادی به دلیل مشکلات و رکود اقتصادی نتوانستند اقساط وام‌های خُرد را تسویه کنند و با جرایم تاخیر دیرکرد و سود سنگین روبرو شدند.

زارع بیان کرد: یکی از مصوبات مجلس شورای اسلامی در راستای اقدامات عملی برای رفع مشکلات اقتصادی مردم موضوع مصوبه بخشودگی سود و جرایم دیرکرد وام‌های تا ۱۰۰ میلیون تومان بود که نمایندگان پیگیری‌های خود را انجام داده اند و اخیرا شنیده‌ام بخشنامه انجام این مهم به بانک‌ها ابلاغ شده است.

وی با تشکر از هیات وزیران برای توجه به اجرای مصوبه بخشودگی جرایم دیرکرد و سود وام های بانکی تا ۱۰۰میلیون تومان تصریح کرد: در اجرای مصوبه مذکور باید اولویت با بخشش جرایم و سود وام های مربوط به بخش کشاورزی و دامپروری باشد.

زارع افزود: با توجه به تاخیر در ابلاغ مصوبه مربوط به بخشودگی سود و جرایم دیرکرد وام های تا ۱۰۰میلیون تومان،کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تصمیم گرفت زمان اجرای تبصره ۳۵ و ۳۶ اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ تا پایان سال آینده تمدید شود.

نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۶ مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از مردم درخواست می شود در تسویه بدهی بانکی خود براساس مصوبه مذکور تعجیل کنند.

Linkback: https://irmeta.com/meta/b2644/t20548/
موفق و پیروز باشید
در پناه حق


اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter