Google


normal_post - میانگین زمان دسترسی به مواد مخدر: 20 دقیقه - متا نویسنده موضوع: میانگین زمان دسترسی به مواد مخدر: 20 دقیقه  (دفعات بازدید: 2038 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین کمال حقیقی

xx - میانگین زمان دسترسی به مواد مخدر: 20 دقیقه - متا
میانگین زمان دسترسی به مواد مخدر: 20 دقیقه
« : ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۱:۱۹ »
میانگین زمان دسترسی به مواد مخدر: 20 دقیقه

از این حقیقت نمی‌توان گذشت که کشور ما یکی از اصلی‌ترین راه‌های ترانزیت مواد مخدر است واین هشداری است برای دسترسی سهل و آسان به مواد مخدر شاید به همین دلیل است.
از این حقیقت نمی‌توان گذشت که کشور ما یکی از اصلی‌ترین راه‌های ترانزیت مواد مخدر است واین هشداری است برای دسترسی سهل و آسان به مواد مخدر شاید به همین دلیل است که استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌گوید نتیجه یک تحقیق نشان می‌دهد متوسط زمان دسترسی به مواد مخدر در کشور 20 دقیقه استو اضافه می‌کند: گردش مالی مافیایی مواد مخدر در کشور سالانه چهار هزار میلیارد تومان است.
مجید ابهری در گفت‌وگو با مهر افزود: مرزهای گسترده ایران با کشور همسایه افغانستان و ترانزیت یک سوم مواد مخدر تولید شده در این کشور از طریق کشور ما به سایر نقاط دنیا سبب شده مواد مخدر صنعتی به عنوان اصلی‌ترین حربه ناتوی فرهنگی برای تضعیف کشور، انقلاب و تهاجم علیه جوانان به کار گرفته شود.
وی تصریح کرد: بر اساس آماری که به تازگی از سوی مرکز پژوهشهای مجلس اعلام شده روزانه 12 میلیارد تومان صرف خرید مواد مخدر در کشور می‌شود که این به معنی سالانه نزدیک به چهار هزار میلیارد تومان گردش مالی مافیایی مواد مخدر در کشور است که با ارز 900 تومان تقریباً معادل 4. 4 میلیارد دلار می‌شود.
این آسیب شناس تصریح کرد: بنابراین ناتو فرهنگی همراه با شبکه پیچیده تولید و پخش مواد مخدر با چنین درآمدی قصد دارد تولید روانگردانهای صنعتی مثل شیشه و کراک را گسترش داده و درآمد خویش را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه نتایج تحقیقات مرکز مطالعات استراتژیک آریا نشان می‌دهد متوسط زمان دسترسی به مواد مخدر در کشور20 دقیقه است، تأکید کرد: لازم است آموزشهای نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها با تشدید قوانین مبارزه با تولید کنندگان و فروشندگان صنعتی بیشتر شود تا اجازه ندهیم این زالوها به جان فرزندان این مرز و بوم بیفتند.

ابهری در ادامه یادآور شد: تبدیل این پولهای کثیف و شستشوی آنها خود حکایت دیگری است که عزم ملی و مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و فروشندگان شیشه و کراک را که با تبلیغات کذب تحت عنوان لاغری، تمرکز ذهنی، پرورش اندام و. . . سعی در جذب جوانان به این مواد دارند بیش از پیش ضروری می‌کند.

[/size]منبع:http://www.c61.ir

Linkback: https://irmeta.com/meta/b1530/t6815/


اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter
 

anything