Google


normal_post - تبلیغات ماهواره‌ای درمان اعتیاد عوام‌ فریبی است - متا نویسنده موضوع: تبلیغات ماهواره‌ای درمان اعتیاد عوام‌ فریبی است  (دفعات بازدید: 1314 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین کمال حقیقی

تبلیغات ماهواره‌ای درمان اعتیاد عوام‌ فریبی است

صابری زفرقندی در رابطه با تبلیغات شبکه‌های ماهواره‌ای در زمینه‌ درمان اعتیاد که ادعای مجوز FDA را دارند و در تمام شهرستان‌ها نمایندگی اعلام می‌کنند، گفت: تمام این تبلیغات عوام فریبی است. درمان اعتیاد تنها در مراکزی مجاز است که تابلو و مجوز نهادهای قانونی کشور را دارند.

وی ادامه داد: داروهایی که در این شبکه‌ها برای درمان اعتیاد تبلیغ می‌شود اغلب، بیش از 70 درصد موادشان از داروهای خطرناک و مواد مخدر است. این درمان‌ها عمدتا غیرعلمی است و در مکان‌های غیراستاندارد ارایه می‌شود. متاسفانه بعضا این تبلیغات در مطبوعات کشور نیز مشاهده می‌شود.

وی تاکید کرد: وزارت بهداشت در ارائه مجوز به مراکز درمان اعتیاد و همچنین در مورد افراد درمانگر اعتیاد با حساسیت خاصی برخورد می‌کند. مراکز و درمانگرهای اعتیاد باید صلاحیت‌های لازم برای این کار را داشته باشند.

صابری زفرقندی عمده تبلیغات شبکه‌های ماهواره‌ای را گمراه کننده و مسبب تشویش اذهان عمومی عنوان کرد و گفت: به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود که افراد سلامت خود را در معرض چنین تجربیاتی که نتایج آن از پیش تعیین شده است قرار دهند.

مدیر کل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با موادمخدر در مقایسه با روش‌های به کار گرفته شده در ایران و سایر کشورهای دنیا در زمینه درمان اعتیاد، گفت: هیچ روش شناخته شده و معتبری برای درمان اعتیاد در دنیا وجود ندارد که در ایران انجام نشود و یا قابل انجام نباشد.

صابری زفرقندی در رابطه با چگونگی نظارت بر مراکز درمان اعتیاد گفت: نظارت بر بخشی که به مداخله در درمان مربوط می‌شود برعهده دانشگاه‌های علوم پزشکی است.

مدیر کل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با موادمخدر در پایان با اشاره به نقش تربیت فرد در خانواده و تقویت قدرت «نه»گفتن جوانان و نوجوانان در مقابل وسوسه‌های دوستان برای استعمال مواد مخدر، گفت: هر چه اعتماد به نفس فرد بالاتر باشد، قاطعانه می‌تواند در مقابل مصرف مواد مخدر و در اصطلاح تعارف دوستان ایستادگی کرده و به این درخواست‌ها «نه» بگویند. برعکس هر چه فرد در خانواد تحقیر و اعتماد به نفس وی سرکوب شود، به دوستان و همنوعان خود پناهنده می‌شود.

منبع خبر: ایسنا

Linkback: http://irmeta.com/meta/b2049/t6817/

آفلاین DELFAN

 • کاربر متایی
 • ******
 • index - تبلیغات ماهواره‌ای درمان اعتیاد عوام‌ فریبی است - متا
 • تعداد ارسال: 1.834
 • متا امتیاز 18141 تومان
 • لیست کدهای من
 • تشکر و اهداء امتیاز به DELFAN
 • رای برای مدیریت : 21
 • يکي باش براي يک نفر،نه تصويري مبهم در خاطر صد نفر.
 • تخصص: حسابداری
 • سمت: حسابدار
 • سپاس شده از ایشان: 29
 • سپاس کرده از دیگران: 4
سلام


 ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، به نظر من ترک اعتیاد فقط پاک سازی خون از مواد نیست، چرا که هر لحظه امکان عود و برگشت وجود داره، ترک اعتیاد باید از لحاظ روحی هم باشه تا ماندگار باشه در غیر اینصورت وقت تلف کردنه، داروهای استاندارد ترک هم به شخص کمک می کنند تا راحت تر ترک کنه و سختی ترک اراده رو سست نکنه.

با احترام
هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم


اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

xx
قرص‌های ترک اعتیاد می‌تواند اعتیاد فرد را شدیدتر کند

نویسنده کمال حقیقی

0 پاسخ ها
1177 مشاهده
آخرين ارسال ۲۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۹:۰۱
توسط کمال حقیقی
xx
اعتياد به شيشه درمان قطعي ندارد

نویسنده کمال حقیقی

0 پاسخ ها
2204 مشاهده
آخرين ارسال ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۷:۰۹
توسط کمال حقیقی
xx
اعتیاد چیست؟

نویسنده امیر شهباززاده

0 پاسخ ها
1531 مشاهده
آخرين ارسال ۸ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۳:۲۰
توسط امیر شهباززاده
xx
سیگار دروازه اعتیاد

نویسنده کمال حقیقی

0 پاسخ ها
851 مشاهده
آخرين ارسال ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۷:۳۶
توسط کمال حقیقی
xx
اعتیاد در ایران جوان تر می شود

نویسنده کمال حقیقی

0 پاسخ ها
1353 مشاهده
آخرين ارسال ۲۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۳:۰۶
توسط کمال حقیقی
xx
فعالیت NGO ها راه حل پیشگیری از اعتیاد در جامعه

نویسنده کمال حقیقی

0 پاسخ ها
2390 مشاهده
آخرين ارسال ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۵:۵۶
توسط کمال حقیقی
 

anything