تالار تخصصی حسابداری در تلگرام


گروه تالار تخصصی حسابداری در تلگرام فعال است و همکاران در محیطی صمیمانه و تخصصی در کنار هم هستند

می توانید در قسمت جستجوی تلگرام
accmeta
را سرچ کرده و یا از لینک زیر وارد شوید

گروه
https://t.me/accmeta/

وارد شوید.


telegram_128-min - قوانین

این گروه جهت تبادل نظر و انتقال تجربه در بین همکاران حسابدار ایجاد شده است.

حضورتان را ارج می نهیم

Google

قوانین

تالار گفتگوی تخصصی

 این قوانین جهت حفظ و تکامل دائمی تالار گفتگوی تخصصی وضع شده و اختیار هر گونه تغییرات، برای گروه مدیریت محفوظ خواهد بود.


خط قرمز های متا :

1)  متا تابع قوانین جمهوری اسلامی و دین مبین اسلام است. و هر گونه فعالیت عقیدتی غیر از اسلام و همچنین فعالیت سیاسی ممنوع می باشد .

2)  بر اساس رفتار حرفه ای، تمامی مباحث و ارسالها درکلیه بخشها، فقط و فقط در راستای اهداف تالار گفتگوی تخصصی مجاز بوده و استفاده از منابع متا برای هر نوع بحث درمورد سایتهایی با فعالیتهای مشابه یا مباحث حاشیه ای و یا ارجاع کاربران به سایتهای دیگر موکدا ممنوع و لازم به ذکر است بررسی کیفیت رقابتی توسط تیم داخلی مربوطه بصورت حرفه ای دنبال می شود.

3) رعایت احترام :
از ارسالهای توهین آمیز ، تحمیل گونه ، توجیه گرایانه ، پرستیژ گونه ، شعار گونه ، تمسخر آمیز ، تطمیع گونه، جدل آمیز ، دلسرد کننده ، اسپم (که بدون بار علمی و صرفا جهت ابزار احساسات است ) و شخصی سازی به شدت پرهیز نمایید.
و تمام ارسالها صرفا با بیان علمی با نگاه توصیفی مجاز خواهد بود و اختیار تصمیم گیری با خوانندگان محترم می باشد.

4) مالكیت معنوی :
كلیه حقوق و خدمات مربوط به مالكیت معنوی تالار گفتگوی تخصصی متعلق به صاحب امتیاز است. هر عضو موافقت می كند كه هیچ سود یا امتیازی در این مالكیت معنوی به وی منتقل نمی شود و همچنین متعهد می شود كه هیچ گونه ادعایی را نخواهد كرد.

5) سلب مسولیت :
تالار گفتگو تخصصی جهت اشتراک دانسته ها و تجربیات فعالیت می نماید و گفتگوی بوجود آمده برای پرداختن به یک موضوع از دیدگاههای مختلف است و حکم تجویز را نخواهد داشت و مسولیت استفاده به عهده خواننده بوده و هیچ گونه مسولیتی بر عهده تالار گفتگوی تخصصی نمی باشد.
قوانین فعالیت

1) هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین تالار باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

2) تالار گفتگوی تخصصی برای پاسخ گویی به مشکلات کاربران و کمک به ایشان فعالیت می‌کند، اما در صورت عدم پاسخ دهی به یک سؤال مسئولیتی متوجه مدیران نخواهد بود.

3) در صورت مشاهده هرگونه لینک دانلود  برنامه ای که شامل قوانین بین المللی کپی رایت میشود و بصورت تجاری و غیرمجانی از سوی سازنده اش منتشر شده است، بدون اطلاع قبلی تاپیک حذف خواهد شد.

4) مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت بر عهده ايشان می‌باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمی‌باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت‌های گفتگو این چنین اقتضا می‌کند.

5) پاسخگویی به سوالات مستلزم صرف وقت و بررسی است. برای دریافت پاسخ صبور باشید و از ارسال پست های پشت سر هم به جهت بالا آوردن تاپیک خودداری کنید.

6)  مواردی که جهت ارزشیابی کاربران (از جمله رای ، توان محتوا سازی ، متا امتیاز ) در سایت قرارداده شده دارای هیچگونه ارزش حقوقی نمی باشد و ابقا، حذف یا تغییرامکانات در اختیار مدیران سایت می باشد.