• linkedin
خوش آمدید , مهمان - ورود اینجا ثبت نام اینجا . فعال سازی حساب کاربری

Google

normal_post - آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  - متا نویسنده موضوع: آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  (دفعات بازدید: 29226 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین hamedhesabdar

با سلام

دوستان زیادی می پرسند چه کار کنیم که در فضا اینترنت بتوانیم راحت زندگی کنیم حک نشویم عکس و فیلم مان را اگر لو رفته است بتوانیم سرایعا پیگیری کنیم و یا اگر در شرکت های اینترنتی کلاهبرداری هرمی عضو شدیم و کلاه ما را برداشتند چه باید بکنیم تا سریع جواب بگیریم

دوستان دادسرا ویژه جرائم رایانه ای از سال گذشته حدودا 88/5 در تهران تشگیل شده است

آدرس : خیابان مطهری روبه روی خیابان سلیمان خاطر  دادسرا ناحیه 31 ویژه جرائم رایانه ای

تذکر دوستانی که از شرکت های هرمی و شبه هرمی (گلدکوئیست)شکایت دارند ابتدا به شماره پیامک 30007362 نام و نام خانوادگی خود را ارسال کنید و یک پیام دریافت می کنید مبنی بر وقت حضوذر جهت شکایت شما زیزا بدون کد پیگیری پیامکی مراجعه به دادسرا بی نتیجه می باشد حالا خود دانید

تذکر در صورت که موارد شما ضروری است به 30006091 به صورت پیامک اطلاع دهید

در ضمن فیش واریزی پول کارت ملی و شناسنامه و حدود 12 هزار تومان پول جهت ابطال تمبر و هزینه های جانبی همراه داشته باشید

بقیه دوستانی که شکایتی بجز شرکت های هرمی و شبه هرمی دارند(مانند افشا شدن عکس های خانوادگی در اینترنت اخازی اینترنتی تهدید اینترنتی و ...) بدون نیاز به ارسال پیامک در ساعات اداری 8 تا 13 به دادسرا حضورا مراجعه و طرح شکایت نمایند

لازم به ذکر است که از  ساعت8 تا  11-12  بیشتر  دادخواست قبول نمی کنند پس حواستان باشد

نظر فراموش نشود نظر خود را بیان کنید با تشکر

جهت هرگونه سوال دیگر مراجعه به دادسرا و کسب اطلاعت نمایید

http://raahbarnetwork.javanblog.com/180090-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3+%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%B1%D8%A7+%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87+%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%85+%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87+%D8%A7%DB%8C+%D9%88+%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87+%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%B9%D9%87+.html

اگر در زمینه ی تجارت الکترونیک فعالیت داشته باشید احتمالا با کلاه برداری های اینترنتی زیادی مواجه شده اید. یا این اتفاق برای خودتان پیش آمده یا برای دوستان و همکارانتان. اما آیا تا به حال در این مورد پیگیری حقوقی کرده اید؟ آیا میدانید اصلا چنین چیزی در ایران هم ممکن است؟ درباره ی روال کار چطور؟ درباره ی دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران چیزی شنیده اید؟

در این پست کاملا متفاوت قصد دارم شما را با دادسرای ناحیه ی ۳۱ استان تهران که مخصوص جرایم فناوری اطلاعات است آشنا و مراحل پیگیری حقوقی یک جرم اینترنتی را بیان کنم.

با توجه به اینکه تا بحال ۲ پرونده در این دادسرا به جریان انداختم تصمیم گرفتم پستی در این باره منتشر کنم.

لطفا به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران چیست و کجاست؟

دادسرای ناحیه ی ۳۱ استان تهران ویژه ی رسیدگی به جرایم رایانه ای و فناوری اطلاعات میباشد که اتفاقا افراد به نسبت خبره ای در زمینه ی اینترنت و رایانه در آن مشغول هستند. اگر به هر نحوی مورد کلاه برداری و یا سودجویی اینترنتی قرار گرفته اید به راحتی میتوانید از طریق این مجتمع قضایی حق و حقوقتان را پیگیری نمایید. دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران در خیابان مطهری واقع است و برای دسترسی به آن میتوانید از طریق مترو و ایستگاه شهید مفتح هم استفاده نمایید.

مراحل تنظیم شکایت:

در ابتدای امر شما بایستی یک شکواییه در سایت قوه ی قضاییه ثبت نمایید. برای این کار به سایت http://judcms.ir/ مراجعه کنید و به قسمت ارائه شکوائیه بروید. در این صفحه شکواییه ی خود را تنظیم کنید و در صفحات بعدی به ترتیب اطلاعات شاکی و متشکی عنه را وارد کنید. در پایان کار علاوه بر زدن دگمه ی ارسال یک پرینت از شکواییه تهیه نمایید و با در دست داشتن شکواییه به دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران مراجعه کنید. پس از ورود به دادسرا به اتاق “عریضه نویسی” مراجعه کنید. در این جا پس از دریافت یک سری اطلاعات باید برای تهیه ی تمبر اقدام کنید. محل تهیه ی تمبر در خیابان میرعماد واقع است. پس از تهیه ی تمبر به طبقه ی چهارم دادسرا بروید. در اینجا شما به شعبه ی کشیک دادیاری هدایت میشوید. کل زمان موردنیاز برای تکمیل این فرآیند حداکثر یک ساعت میباشد.

در هنگام تهیه ی شکایتنامه و بعد از آن به نکات زیر توجه نمایید:

از شکایت کردن نترسید: احتمالا شما هم شنیدید که برای پیگیری یک پرونده ی قضایی باید “دوندگی” زیادی کرد. اما در پرونده های مربوط به این قسم جرائم اگر مدارک کافی در پرونده موجود باشد دیگر نیازی به مراجعات مکرر شما نیست. اما حداقل یکبار و حداکثر سه بار از شما میخواهند تا به دادسرا مراجعه کنید.

مدرک جمع کنید: تا میتوانید مدرک جرم جمع کنید. توجه کنید که در این مورد حتی ایمیلها و چتهای صورت گرفته در یاهو مسنجر هم اعتبار دارند. به همین دلیل در پرینت گرفتن و ذخیره کردن محتویات چت ها کوتاهی نکنید. ضمن اینکه مدارک موجود در سایتهای معتبر اعتبار بیشتری دارند. مثلا اگر شما از طریق پشتیبانی یک سرویس معتبر متوجه کلاه برداری شده اید حتما مکاتبات صورت گرفته را پرینت کنید.

برای تمام ادعاهایتان مدرک داشته باشید: توجه کنید که هنگام رسیدگی به پرونده دادیار یا داستان درباره ی جزئی ترین مسائل موجود در شکایتنامه از شما سوال میپرسند. پس در شکایتنامه تان ادعایی نکنید که بعدا نتوانید آن را ثابت کنید. به خاطر همین هیچ گاه در شکایتنامه تان سعی در تهمت زدن به متشاکی نداشته باشید چون بعدا برای تان دردسرساز میشود.

خوب حرف بزنید: پرونده های مربوط به کلاه برداری های ایترنتی و جرایم رایانه ای همیشه دارای شبهه های زیادی هستند. به خاطر همین دادیار و داستان مدام از شما سوال میکنند. در این جا شما باید تا میتوانید موضوع را روشن کنید و اجازه ندهید که فرد مخاطبتان دچار شک و تردید شود. که اگر این اتفاق بیفتد بعدا کار شما سخت تر خواهد شد. سعی کنید تا جایی که امکان دارد از کلمات تخصصی استفاده نکنید در غیر اینصورت تمام کلمات را با حوصله توضیح دهید.

به مدارکتان استناد کنید: در خلال صحبتها و اظهاراتتان حتما به مدارک موجود در پرونده استناد کنید. این کار به اظهاراتتان اعتبار خاصی میبخشد.

با حوصله بنویسید: در زمان رسیدگی به پرونده سوالاتی از شما پرسیده میشود. این سوالات ناشی از شک و شبهه های موجود در شکایتنامه است. پس از اینکه شما سوالات موردنظر را شفاهی پاسخ بدهید از شما خواسته میشود تا گفته هایتان را کتبا بنویسید. در این مرحله با حوصله و دقت بنویسید و تمام جزئیات را هم ذکر کنید. از کمبود مکان برای نوشتن هم نترسید. به شما ورق اضافه هم میدهند :)

مدارکتان را به فارسی هم ترجمه کنید: افرادی که در این دادسرا به پرونده ها رسیدگی میکنند غالبا تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند اما اگر مدارک شما همگی به زبان انگلیسی میباشد سعی کنید تمامی آنها را در برگه ای جداگانه ترجمه کنید. این کار به تسریع روند رسیدگی پرونده کمک میکند.

از دادن اطلاعات شخصی نهراسید: برای اثبات موجودیت و حقیقت مدارکی که به پرونده اضافه شده است احتمالا شما مجبور خواهید شد که رمز عبور ایمیل و اکانتهای دیگرتان را به مامورین بدهید. از انجام این کار نترسید. اطلاعات شما محفوظ خواهد ماند.

http://karyab57.com/2011/03/31/%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82%DB%8C-%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA/

Linkback: https://irmeta.com/meta/b622/t8706/

آفلاین کـوکـبـی

• هیات موسس
  • index - آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  - متا
  • تعداد ارسال: 2.931
  • متا امتیاز 2257983 تومان
  • لیست کدهای من
  • تشکر و اهداء امتیاز به کـوکـبـی
  • رای برای مدیریت : 61
  • انسان شکست نمی خورد بلکه دست از تلاش بر می دارد
  • تخصص: کارآفرین
  • استان / شهر: البرز
  • سپاس شده از ایشان: 410
  • سپاس کرده از دیگران: 588
با سلام
مراحل تنظیم شکایت:
در ابتدای امر شما بایستی یک شکواییه در سایت قوه ی قضاییه ثبت نمایید. برای این کار به سایت http://judcms.ir/ مراجعه کنید و به قسمت ارائه شکوائیه بروید. در این صفحه شکواییه ی خود را تنظیم کنید و در صفحات بعدی به ترتیب اطلاعات شاکی و متشکی عنه را وارد کنید. در پایان کار علاوه بر زدن دگمه ی ارسال یک پرینت از شکواییه تهیه نمایید و با در دست داشتن شکواییه به دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران مراجعه کنید. پس از ورود به دادسرا به اتاق “عریضه نویسی” مراجعه کنید.

سلام جناب آقای فلاح

ضمن تشکر از اطلاع رسانی مفید شما

احتراما به نظرم رسید ذکر چند نکته خالی از لطف نباشد
 برای استفاده از سایت http://judcms.ir بهتر است از اینترنت اکسپلورر (Internet Explorer) استفاده شود  .

در موردی حقیر از این سایت استفاده کردم و متوجه شدم که با مرورگرهای دیگر به نسبت اینترنت اکسپلورر سازگاری کمتری دارد مضاف بر اینکه در مرحله آخر قادر به انجام کار نبود و پیغام خطا (کدهای خطا ) را به نمایش می گذاشت.
که چنانچه اطلاعاتی در این خصوص داشته باشید موجب سپاسگزاریست .

و نکته دیگر اینکه در هر شهر دادسرایی ویژه جرایم رایانه ای تشکیل شده است که قضات آن در موضوعات اینترنتی اطلاعات لازم را در این خصوص دارا هستند و بر اساس این قوانین رای صادر خواهند کرد.

مطلب دیگر اینکه در استفاده از خدمات تجاری (Commercial) یک سایت ، قوانین آنرا به دقت بخوانید زیرا استفاده از خدمات آن به منزله پذیرش این قوانین است که ممکن است آنها بعد از مدتی امری خلاف انتظار شما را انجام دهند که بعد از پیگیری متوجه شوید که مجبور به پذیرش آن هستنید .برای مثال در قوانین شما را ملزم به اطلاع رسانی قبل از شکواییه حقوقی کرده باشند که این امر را شما در قوانین آنها توافق کرده باشید و موجب تضعیف موضع شما باشد.

با احترام
از قوانین ساده من:
قبل از هر اقدام، یک تصویر سازی مثبت در ذهن، معجزه گر است.
نمی خواهم در مورد هیچ کس قضاوتی بکنم و آنرا در این دنیا به قضات و در آن دنیا به خدا وا می گذارم.

آموخته ام که به هر چه یقین داشته باشی واقع خواهد شد و این همان ایمان من است ... و ...
And slowly, you come to realize... It's all as it should be...

نردبان این جهان ما و منیست....عاقبت این نردبان افتادنیست لاجرم هر کس که بالاتر نشست....استخوانش سخت تر خواهد شکست (مولانا)

دفتر تلفن مشاغل سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل

آفلاین A.Ehsani

ﺑﺎﺳﻼﻡ

ﺑﺎﺍﻳﻨﮑﻪ ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﺑﻪ ﺷﮑﺎﻳﺖ ﻓﮑﺮﻧﮑﺮﺩﻡ ﺍﻣﺎﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻣﻔﻴﺪﯼ ﺑﻮﺩ.ﺣﺎﻼ ﻳﮏ.ﺳﻮﺍﻝ ﺣﺎﻣﺪ ﺟﺎﻥ.ﻓﺮﺽ ﮐﻦ ﻳﮑﯽ ﺷﮑﺎﻳﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺳﺎﻳﺖ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﺍﻣﺎﺍﺩﻋﺎﯼ ﻭﯼ ﺭﺩ ﺷﺪ.ﺍﻳﺎﻣﻴﺘﻮﺍﻥ ﺿﺮﺭﻭﺯﻳﺎﻥ ﺳﺎﻳﺖ ﺭﻭﺍﺯﺵ ﻣﻄﺎﻟﺒﻪ ﮐﺮﺩ؟

آفلاین کـوکـبـی

• هیات موسس
  • index - آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  - متا
  • تعداد ارسال: 2.931
  • متا امتیاز 2257983 تومان
  • لیست کدهای من
  • تشکر و اهداء امتیاز به کـوکـبـی
  • رای برای مدیریت : 61
  • انسان شکست نمی خورد بلکه دست از تلاش بر می دارد
  • تخصص: کارآفرین
  • استان / شهر: البرز
  • سپاس شده از ایشان: 410
  • سپاس کرده از دیگران: 588
ﺑﺎﺳﻼﻡ
ﺑﺎﺍﻳﻨﮑﻪ ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﺑﻪ ﺷﮑﺎﻳﺖ ﻓﮑﺮﻧﮑﺮﺩﻡ ﺍﻣﺎﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻣﻔﻴﺪﯼ ﺑﻮﺩ.ﺣﺎﻼ ﻳﮏ.ﺳﻮﺍﻝ ﺣﺎﻣﺪ ﺟﺎﻥ.ﻓﺮﺽ ﮐﻦ ﻳﮑﯽ ﺷﮑﺎﻳﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺳﺎﻳﺖ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﺍﻣﺎﺍﺩﻋﺎﯼ ﻭﯼ ﺭﺩ ﺷﺪ.ﺍﻳﺎﻣﻴﺘﻮﺍﻥ ﺿﺮﺭﻭﺯﻳﺎﻥ ﺳﺎﻳﺖ ﺭﻭﺍﺯﺵ ﻣﻄﺎﻟﺒﻪ ﮐﺮﺩ؟
سلام

از جناب آقای فلاح پوزش می خواهم که حقیر جسارت می کنم و صرفا در جهت بیان نظر شخصی ام می باشد.

جناب آقای احسانی عزیز بسته شدن یک سایت اعم از پالایش (ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ) و یا انحلال آن به هر شکل در راستای قانون اتفاق می افتد یعنی به صرف داعیه کسی این اتفاق نخواهد افتاد مگر قوانین کشور نقض شده باشد .

با تقدیم احترام
از قوانین ساده من:
قبل از هر اقدام، یک تصویر سازی مثبت در ذهن، معجزه گر است.
نمی خواهم در مورد هیچ کس قضاوتی بکنم و آنرا در این دنیا به قضات و در آن دنیا به خدا وا می گذارم.

آموخته ام که به هر چه یقین داشته باشی واقع خواهد شد و این همان ایمان من است ... و ...
And slowly, you come to realize... It's all as it should be...

نردبان این جهان ما و منیست....عاقبت این نردبان افتادنیست لاجرم هر کس که بالاتر نشست....استخوانش سخت تر خواهد شکست (مولانا)

دفتر تلفن مشاغل سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل

آفلاین hamedhesabdar

ﺑﺎﺳﻼﻡ

سلام استاد عزیزم آقای احسانی

آقای کوکبی لطف کردن و جواب کامل رو ارائه دادند ./ موید باشید

آفلاین spadan

xx - آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  - متا
پاسخ : آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه
« پاسخ #5 : ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۷:۴۷ »
متشكرم
در صورتي كه شهر شاكي با شهر شكايت شونده متفاوت باشه در صورت شكايت ، كجا رسيدگي ميشه؟ (در مورد جرايم رايانه اي مالي و تهديد)
جرايم مالي رايانه اي تا چه مقدار رو ميشه به دادسرا مراجعه كرد و كمتر از اون رو چطور؟

آفلاین kiarash

• کاربر باسابقه
  • تعداد ارسال: 830
  • متا امتیاز 2660 تومان
  • لیست کدهای من
  • تشکر و اهداء امتیاز به kiarash
  • رای برای مدیریت : 7
  • خدايا با كرمت و تنها با كرمت بر ما بنگر "آمين"
  • تخصص: كار آموز نرم افزار و سخت افزار و الكترونيك
  • سمت: درحال يادگيري حسابداري
  • سپاس شده از ایشان: 17
  • سپاس کرده از دیگران: 0
xx - آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  - متا
پاسخ : آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه
« پاسخ #6 : ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۱:۴۱ »
متشكرم
در صورتي كه شهر شاكي با شهر شكايت شونده متفاوت باشه در صورت شكايت ، كجا رسيدگي ميشه؟ (در مورد جرايم رايانه اي مالي و تهديد)
جرايم مالي رايانه اي تا چه مقدار رو ميشه به دادسرا مراجعه كرد و كمتر از اون رو چطور؟
سلام
طبق قانون شما حق داريد اگر جرمي مثلا در شهر ب رخ داده شده و شما در شهر الف هستيد به كلانتري يا دادگستري ( با توجه به جرم مشهود و غير مشهود )  مراجعه و شكايت را مطرح كنيد و دادگستري يا كلانتري پس از تشكيل پرونده و طي مراحل اوليه با توجه به نظر قاضي يا در همان شهر الف رسيدگي مي كنند و يا به شهر ب پرونده ارجاع داده مي شود ....
اگر در شهر الف بررسي شود مراحل تحقيقات و ... در شهر ب توسط نيرو هاي مربوطه انجام مي شود و نتيجه به شهر الف فرستاده مي شود
----
براي تمام جرايم رايانه اي ( جدا از مالي كه به سرقت رفته ) مي توان به دادسرا مراجعه نمود .
خدايا!
 آن گـونـه زنـده ام بـدار كـه نـشكنـد دلـي از زنـده بـودنـم
 و آن گـونه بمـيـران كـه بـه وجـد نـيـايـد كـسـي از نبـودنـم

آفلاین choko

با سلام وضمن تشکر
من ساکن مشهد هستم واز یک سایت در تهران خرید اینترنتی کرذم
متاسفانه پول واریز کرذم ولی نه پاسخگو هستند نه تلفن جواب میدهند و حدود 20 روزه ک گذشته
از چه طریقی میشه پیگیری کنم

آفلاین jafar shad

سلام دوست عزیز

پنل های اینترنتی بانک متاسفانه به دو حالت اصلی و جعلی وجود دارند
پنل های اصلی  دارای کد های انحصاری می باشند که به یک شرکت یا شخص اختصاص میابد و از طریق پرینت سوابق بانکی یا فاکتور و شماره پیگیری که در انتهای خرید به شما می دهند که با مراجعه به دایره های غذایی و بانک مورد نظر قابل پیگیری است و این پنل ها از آدرس های اینترنتی که در قسمت آدرس بار هستند مشخص میشوند و آدرس بانک در اول آدرس وجود دارد

و اما پنل های جعلی از نظر ظاهر هیچ تفاوتی با بانک ندارند ولی در آدرس ، ابتدا نام سایتی غیر از سایت بانکی است و این قابل تشخیص است و متاسفانه به راحتی قابل پیگیری نیستند البته بازهم دارای حساب بانکی می باشند و از جهت پیگیری شامل مدت زمان و هزینه  زیادی می شوند

این تصویر جهت تبلیغ نمی باشد و فقط یک نمونه پنل معتبر بانکی است
که به قسمت آدرس آن توجه کنید

paymant - آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  - متا

در این خصوص موارد این چنینی بنده شخصا در رسانه ها تبلیغ و فرهنگ خرید اینترنتی را دیدم  که قسمت آدرس بار تاکید می کنند و این قسمت را مهم  و قابل توجه می دانند

paymant1 - آدرس دادسرا ویژه جرائم رایانه ای و نحوه مراجعه  - متا

آفلاین mestersat

سلام دوستان

بنده در شهرستان زندگی میکنم و متاسفانه یک مدل کفش ورزشی لازم داشتم که به مرکز استان هم مراجعه کردم موجود نبود.

به ناچار در اینترنت گشت و گزار کردم که متوجه شدم در یک سایت فروشگاه لوازم ورزشی که در زنجان بود همین مدل کفش موجود بود.

تلفنی با مدیر فروشگاه تماس گرفتم و خلاصه هماهنگی کردم و 750 هزار تومن پول کارت به کارت کردم براش.

بعد دو روز با من تماس گرفتن که این مدل کفش رو تموم کردن و جنسای جدید تا سه الی چهار هفته دیگه از گمرک ترخیص خواهند شد.منتظر میمونم یا پولم رو عودت بدن که منم گفتم مبلغ رو برام عودت بدید.قرار شد فردا صبح پول رو برام پس بفرستن.الان 5 روزه که هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن.

الان میخواهم شکایت کنم مراحل رو چگونه باید طی کنم ؟

آفلاین kiarash

• کاربر باسابقه
  • متا امتیاز 2660 تومان
  • لیست کدهای من
سلام دوستان

بنده در شهرستان زندگی میکنم و متاسفانه یک مدل کفش ورزشی لازم داشتم که به مرکز استان هم مراجعه کردم موجود نبود.

به ناچار در اینترنت گشت و گزار کردم که متوجه شدم در یک سایت فروشگاه لوازم ورزشی که در زنجان بود همین مدل کفش موجود بود.

تلفنی با مدیر فروشگاه تماس گرفتم و خلاصه هماهنگی کردم و 750 هزار تومن پول کارت به کارت کردم براش.

بعد دو روز با من تماس گرفتن که این مدل کفش رو تموم کردن و جنسای جدید تا سه الی چهار هفته دیگه از گمرک ترخیص خواهند شد.منتظر میمونم یا پولم رو عودت بدن که منم گفتم مبلغ رو برام عودت بدید.قرار شد فردا صبح پول رو برام پس بفرستن.الان 5 روزه که هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن.

الان میخواهم شکایت کنم مراحل رو چگونه باید طی کنم ؟
سلام دوست عزيز
با مراجعه به دادسرا شكايت را عنوان كنيد
سپس شمارا به كلانتري دلالت و از آنجا به آگاهي و .....
---
پشنهاد حقير: سعي كنيد بدون تهديد طرف با زبان فرد را وادار به واريز نماييد
اما وعده دور رو قبول نكنيد
متاسفانه كار اشتباهي انجام داديد
اما قابل پيگيري است
نگران نباشيد
خدايا!

آفلاین mestersat

والا تا جایی که ممکن بوده سعی کردم با زبان خوش مشکل رو حل کنیم که کار به جای باریک نکشه.البته حتی یه بار هم گوشیش رو برنمیداره . فقط از طریق اس ام اس بهشون هشدار و ... دادم.البته دامنه سایتشون رو وقتی اطلاعاتش رو درآوردم یکی از دوستاش ثبت کرده بود که باهاش تماس گرفتم.چند روزه که اون هم به گفته خودش داره روش کار میکنه عاقبت امروز اونم بهم اطلاع داد که ازش شکایت کنم.

البته آدرس و شماره تلفن و نام و فامیلیش رو هم بلدم . باید تو شهرستان اقدام به شکایت کنم یا برم به شهری که اون یارو زندگی میکنه همون زنجان ؟

آفلاین kiarash

• کاربر باسابقه
  • متا امتیاز 2660 تومان
  • لیست کدهای من
والا تا جایی که ممکن بوده سعی کردم با زبان خوش مشکل رو حل کنیم که کار به جای باریک نکشه.البته حتی یه بار هم گوشیش رو برنمیداره . فقط از طریق اس ام اس بهشون هشدار و ... دادم.البته دامنه سایتشون رو وقتی اطلاعاتش رو درآوردم یکی از دوستاش ثبت کرده بود که باهاش تماس گرفتم.چند روزه که اون هم به گفته خودش داره روش کار میکنه عاقبت امروز اونم بهم اطلاع داد که ازش شکایت کنم.

البته آدرس و شماره تلفن و نام و فامیلیش رو هم بلدم . باید تو شهرستان اقدام به شکایت کنم یا برم به شهری که اون یارو زندگی میکنه همون زنجان ؟

هر دوش ميشه
خدايا!

اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

xx
مطالب حذف شده در رایانه

نویسنده حبیبی

7 پاسخ ها
2262 مشاهده
آخرين ارسال ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۸:۰۶
توسط کـوکـبـی
xx
رایانه، یا کامپیوتر و....

نویسنده امیر شهباززاده

0 پاسخ ها
1290 مشاهده
آخرين ارسال ۴ مهر ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۰:۴۳
توسط امیر شهباززاده
xx
خطاهای رایانه

نویسنده مرضیه زهری

5 پاسخ ها
2043 مشاهده
آخرين ارسال ۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۳:۰۷
توسط kiarash
xx
فن‌های رایانه‌مان را چگونه و چه زمانی تمیز کنیم؟

نویسنده وحيد زارعي

0 پاسخ ها
1093 مشاهده
آخرين ارسال ۱۱ آذر ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۴:۱۷
توسط وحيد زارعي
xx
اگر شما از کاربران همیشگی رایانه هستید حتماً این مطلب را بخوانید!

نویسنده CIVILAR

0 پاسخ ها
980 مشاهده
آخرين ارسال ۲۳ تیر ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۵:۴۶
توسط CIVILAR
xx
آدرس مجازی در خارج از کشور

نویسنده amir138

1 پاسخ ها
3927 مشاهده
آخرين ارسال ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۳:۴۱
توسط کـوکـبـی