Google

* آخرین فعالیتهای دسته جمعی توسط اعضای تالار تخصصی

موج مثبت


سپیدار سیستم


آموزش حسابداري جهت مصاحبه و استخدام


گپ وخنده


ختم قرآن ویژه ماه مبارک رمضان


انجمن کوهنوردی و طبیعت گردی متا


یاران محک


کاربازی-بازی کار


دفتر جناب آقای کیانی


دفتر جناب آقای فریدون مظفر نژاد


حسابداری تک کاربره IR
normal_post - ثبت نام کارشناسی ارشد 91  - متا نویسنده موضوع: ثبت نام کارشناسی ارشد 91  (دفعات بازدید: 1350 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین اجـاقـی

xx - ثبت نام کارشناسی ارشد 91  - متا
ثبت نام کارشناسی ارشد 91
« : ۱۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۲:۳۹ »
دفترچه کارشناسی ارشد 91 منتشر شد

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ، دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام، پرداخت 143 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی به صورت اینترنتی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.


ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به انتشار دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد 91 از آغاز زمان ثبت‌نام این آزمون از 17 آبان‌ماه خبر داد.


* آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 91 از 17 آبان‌ماه

وی گفت: دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد 91 به اضافه امکان خرید اینترنتی کارت اعتباری این آزمون در حال حاضر برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد اما داوطلبان تا 17 آبان‌ماه امکان ثبت‌نام ندارند.

* افزایش 5 درصدی هزینه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد

قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش 5 درصدی هزینه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: داوطلبان این آزمون می‌توانند به دو شیوه ثبت‌نام کنند.

به گفته وی داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ، دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام، پرداخت 143 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی به صورت اینترنتی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

خدایی افزود: در روش دوم ثبت‌نام، داوطلبان باید با مراجعه به باجه‌های پستی برای خرید کارت اعتباری دارای شماره پرونده و رمز ورود، به منظور ورود به سیستم نرم افزاری ثبت‌نام اینترنتی و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت‌نام، جمعاً به مبلغ 150 هزار و 500 ریال اقدام کنند، داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما اگر واجد شرایط شرکت در آزمون باشند مدارک لازم را تهیه و نسبت به تکمیل پیش نویس تقاضانامه اقدام کنند.

به گفته وی ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فقط به صورت اینترنتی است و داوطلبانی که علاوه بر رشته انتخابی یا امتحانی اصلی (رشته اول ) علاقه مند به انتخاب یکی از 64 کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم هستند باید برای رشته امتحانی دوم یک کارت اعتباری دیگر دارای شماره پرونده و رمز ورود به منظور ورود به سیستم نرم افزاری ثبت‌نام اینترنتی، به مبلغ 143 هزار ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری کنند.

قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند نیز علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام 46 هزار ریال دیگر باید پرداخت کنند.


با آرزوی موفقیت برای داوطلبین گرامی


Linkback: http://irmeta.com/meta/b1839/t8675/
mahak2 - ثبت نام کارشناسی ارشد 91  - متا
دفتر تلفن مشاغل سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل

آفلاین اجـاقـی

xx - ثبت نام کارشناسی ارشد 91  - متا
پاسخ : دفترچه کارشناسی ارشد 91 منتشر شد
« پاسخ #1 : ۱۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۳:۵۸ »
تهران- مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود: پذيرش دانشجو در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل سال 1391 براي 137 كدرشته امتحاني صورت مي گيرد كه ثبت نام داوطلبان 132 كدرشته به همراه اولين مرحله آزمون هفدهمين المپياد علمي دانشجويي كشور از 17 تا 25 آبان انجام مي شود.

'حسين توكلي' ادامه داد: از 132 كدرشته امتحاني كارشناسي ارشد آزمون امسال، 50 كدرشته در گروه آموزشي علوم انساني، 15 كدرشته در علوم پايه، 29 كدرشته در گروه فني و مهندسي، 25 كدررشته در گروه كشاورزي، 12 كدرشته در گروه هنر و شش كدرشته در گروه دامپزشكي تعريف شده است.

مشاور عالي رييس سازمان سنجش با بيان اينكه تعداد 64 كدرشته امتحاني در آزمون كارشناسي ارشد سال 91 به صورت شناور است، تعداد رشته هاي شناور را 14 مورد در گروه علوم انساني، 9 مورد در گروه علوم پايه، 18 رشته در گروه فني و مهندسي، 9 مورد در گروه كشاورزي، 8 مورد در گروه هنر و 6 مورد در گروه دامپزشكي عنوان كرد.

عنوان 'شناور' به آن دسته از كدرشته ها اطلاق مي شود كه داوطلبان مي توانند آنها را در كنار رشته انتخابي اصلي خود به عنوان رشته امتحاني دوم انتخاب كنند و در آزمون آنها نيز شركت داشته باشند.

توكلي يادآور شد: ثبت نام از داوطلبان 5 كدرشته امتحاني ديگر از مجموع كدرشته هاي امتحاني آزمون كارشناسي ارشد امسال كه اسامي آنها در دفترچه راهنماي آزمون آمده است نيز به طور جداگانه توسط ارگان هاي ذيربط با هماهنگي سازمان سنجش صورت خواهد گرفت.

توكلي تصريح كرد: شرايط گزينش دانشجو در آزمون كارشناسي ارشد سال 91 نسبت به سال 90 تغيير چنداني نداشته و فقط امتياز استفاده از سهميه كارشناسان وزارتخانه هاي آموزش وپرورش و وزارت علوم در آزمون 91 حذف شده و وجود نخواهد داشت.

وي تاثير نمره آزمون داوطلبان كارشناسي ارشد در قبولي آنان را 80 درصد و ميزان تاثير معدل دوره كارشناسي اين افراد را 20 درصد عنوان كرد.

مشاور عالي سازمان سنجش يادآورشد: رشته هاي گروه پزشكي كه سال هاي قبل منحصرا در دانشگاه تربيت مدرس پذيرش داشتند از آزمون كارشناسي ارشد سال 1391 حذف شده است و مقرر شده تا داوطلبان اين رشته ها از طريق آزمون وزارت بهداشت پذيرش شوند.

كارت اينترنتي ورود به جلسه آزمون كارشناسي ارشد سال 91 به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه سازمان سنجش در روزهاي 25 و 26 بهمن ماه امسال توزيع مي شود.

آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل سال 1391 در صبح و بعدازظهر روزهاي 26، 27 و 28 بهمن ماه 1390 برگزار خواهد شد.
mahak2 - ثبت نام کارشناسی ارشد 91  - متا
دفتر تلفن مشاغل سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل

آفلاین اجـاقـی

xx - ثبت نام کارشناسی ارشد 91  - متا
مهلت ثبت نام كارشناسی ارشد 91 تا اول آذر ماه تمدید شد
« پاسخ #2 : ۲۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۹:۱۷ »
مهلت ثبت نام كارشناسی ارشد 91 تا اول آذر ماه تمدید شد

تهران - معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش كشور اعلام كرد: مهلت ثبت نام داوطلبان شركت در آزمون كارشناسی ارشد سال 91 تا روز سه شنبه یكم آذر ماه تمدید شده است.

 
'سیدجلال طباطبایی' روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: با توجه به آنكه در پرداخت اینترنتی مبلغ ثبت نامی برای آزمون كارشناسی ارشد امسال مشكلاتی وجود داشت، بمنظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن عده از متقاضیانی كه تاكنون موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی داده شد تا بتوانند در روزهای ویرایش اطلاعات (29، 30 آبان و یكم آذر ماه) نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام كنند.

وی با تاكید بر آنكه تهیه مدارك ثبت نام در مهلت اعلام شده فقط بصورت اینترنتی امكانپذیر است، گفت: در این روزها توزیع مدارك ثبت نام در باجه های پستی صورت نمی گیرد و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی

www.sanjesh.org نسبت به مشاهده دفترچه راهنما و خرید اینترنتی كارت اعتباری ثبت نام و اقدام كنند.

به گفته وی، تا كنون حدود 770 هزار نفر برای شركت در آزمون كارشناسی ارشد سال 91 ثبت نام كرده اند.
mahak2 - ثبت نام کارشناسی ارشد 91  - متا
دفتر تلفن مشاغل سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل


اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

moved
منتقل شده: سوالات کارشناسی ارشد

نویسنده کـوکـبـی

0 پاسخ ها
322 مشاهده
آخرين ارسال ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۲:۵۹
توسط کـوکـبـی
xx
ظرفیت تکمیلی ارشد دانشگاه آزاد

نویسنده حبیبی

14 پاسخ ها
3107 مشاهده
آخرين ارسال ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۸:۲۴
توسط حبیبی