Google

* آخرین فعالیتهای دسته جمعی توسط اعضای تالار تخصصی

موج مثبت

سپیدار سیستم

آموزش حسابداري جهت مصاحبه و استخدام

گپ وخنده

ختم قرآن ویژه ماه مبارک رمضان

انجمن کوهنوردی و طبیعت گردی متا

یاران محک

کاربازی-بازی کار

دفتر جناب آقای کیانی

دفتر جناب آقای فریدون مظفر نژاد

حسابداری تک کاربره IR

normal_post - مسلمونی تو اروپا - متا نویسنده موضوع: مسلمونی تو اروپا  (دفعات بازدید: 696 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین DELFAN

• کاربر متایی
  • index - مسلمونی تو اروپا - متا
  • تعداد ارسال: 1.834
  • متا امتیاز 18141 تومان
  • لیست کدهای من
  • تشکر و اهداء امتیاز به DELFAN
  • رای برای مدیریت : 21
  • يکي باش براي يک نفر،نه تصويري مبهم در خاطر صد نفر.
  • تخصص: حسابداری
  • سمت: حسابدار
  • سپاس شده از ایشان: 29
  • سپاس کرده از دیگران: 4
xx - مسلمونی تو اروپا - متا
مسلمونی تو اروپا
« : ۲۶ مهر ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۴:۲۸ »
مسلمونی تو اروپا

كی از جانبازان جنگ تحمیلی، سالها پس از مجروح شدن به علت وضع وخیمش به ایتالیا اعزام و در یكی از بیمارستانهای شهر رم بستری شده بود.

از قضا چند روزی بعد از بستری شدن این جانباز جنگ تحمیلی متوجه می شود خانم پرستاری كه از او مراقبت می كند نام خانوادگی اش مالدینی است. این جانباز ابتدا تصور می كند تشابه اسمی است، اما در نهایت نمی تواند جلوی كنجكاوی اش را بگیرد و از خانم پرستار می پرسد: آیا با پائولو مالدینی ستاره شهر تیم آ.ث. میلان نسبتی داری؟ و خانم پرستار در پاسخ می گوید: پائولو برادر من است! جانباز ایرانی در حالی كه بسیار خوشحال شده بود، از خانم پرستار خواهش می كند كه اگر ممكن است عكسی به یادگار بیاورد و خانم پرستار هم قول می دهد تا برایش تهیه كند، اما جالب ترین بخش داستان صبح روز بعد اتفاق می افتد. هنگامی كه جانباز هموطن ما از خواب بیدار می شود، كنار تخت بیمارستان خود پائولو مالدینی بزرگ را می بیند كه با یك دسته گل به انتظار بیدار شدن او نشسته است و ... باقی اش را دیگر حدس بزنید!

21523501962231401687512520313045161161250214 - مسلمونی تو اروپا - متا

پائولو مالدینی اسطوره میلان از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا، به شهر رم واقع در مركز كشور ایتالیا كه فاصله ای حدود ششصد كیلومتر دارد رفت، تا از یك جانباز جنگی ایرانی را كه خواستار عكس یادگاری اوست، عیادت كند؟

Linkback: https://irmeta.com/meta/b1839/t3843/
هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم

اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter