Google

normal_post - استخدام و جدب از چه طریقی بهتر است ؟ - متا نویسنده موضوع: استخدام و جدب از چه طریقی بهتر است ؟  (دفعات بازدید: 287 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آنلاین کـوکـبـی

• هیات موسس
  • index - استخدام و جدب از چه طریقی بهتر است ؟ - متا
  • تعداد ارسال: 2.906
  • متا امتیاز 2323493 تومان
  • لیست کدهای من
  • تشکر و اهداء امتیاز به کـوکـبـی
  • رای برای مدیریت : 61
  • انسان شکست نمي خورد بلکه دست از تلاش بر ميدارد
  • تخصص: Information Is Power
  • استان / شهر: البرز
  • سپاس شده از ایشان: 408
  • سپاس کرده از دیگران: 582
clip - استخدام و جدب از چه طریقی بهتر است ؟ - متا
استخدام و جدب از چه طریقی بهتر است ؟
« : ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴:۲۳ »
سلام

طبق تحقیقات رضایت شغلی در کارمندان استخدام شده از طریق مراکز اموزشی کم و غیبت در استخدام از روش اگهی در روزنامه های عمومی زیاد است .
استخدام با توصیه کارمندان یکی از بهترین روش هاست .
حتی مراجعه حضوری کارمند جهت استخدام نتایج بهتری از عملکرد را در مقایسه با روش اگهی در روزنامه های عمومی و استخدام از مراکز اموزشی ثبت کرده است .

منبع کتاب منابع انسانی دکتر سعادت

به بهانه این مطلب خلاصه کتاب مدیریت منابع انسانی تالیف دکتر اسفند یار سعادت را به ضمیمه این پست برای دانلود تقدیم می کنم

همه دوستان مستحضرند که بحران منابع انسانی در ایران در سالهای اخیر کاملا مشهود است.
از سمتی جوانان به دنبال کار مناسب هستند و خیلی تن به کار و تلاش نمی دهند از سمت دیگر مدیران چراغ به دست به دنبال نیرو می گردند.
این تعارض در حیطه نیروی انسانی ایران یک فاجعه محسوب می شود که توجه به آن از بسیاری دغدغه ظاهری روزمره جامعه امروز مانند اقتصاد نیز ضروری تر است زیرا کارآمدتر شدن حوزه نیروی انسانی در ایران به معنای افزایش کیفیت کار و به تبع آن افزایش قدرت اقتصادیست.

به امید روزی که الویتهای صحیح در جامعه جای خود را پیدا کند.

با این مقدمه از دوستان گرامی که بعضا صاحب سمت نیز هستند خواهشمند است تجربیات خود را از شیوه خود در دعوت به همکاری مطرح فرمایند.

Linkback: http://irmeta.com/meta/b212/t19870/
از قوانین ساده من:
قبل از هر اقدام، یک تصویر سازی مثبت در ذهن، معجزه گر است.
نمی خواهم در مورد هیچ کس قضاوتی بکنم و آنرا در این دنیا به قضات و در آن دنیا به خدا وا می گذارم.

آموخته ام که به هر چه یقین داشته باشی واقع خواهد شد و این همان ایمان من است ... و ...
And slowly, you come to realize... It's all as it should be...

نردبان این جهان ما و منیست....عاقبت این نردبان افتادنیست لاجرم هر کس که بالاتر نشست....استخوانش سخت تر خواهد شکست (مولانا)

دفتر تلفن مشاغل سامانه پیام کوتاه ویژه اعضای دفتر تلفن مشاغل     شبکه تجارت الکترونیک البرز

اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

xx
ابزار (آزمون) DISC و استخدام

نویسنده کـوکـبـی

1 پاسخ ها
497 مشاهده
آخرين ارسال ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳:۱۶
توسط کـوکـبـی
xx
آیا کارمندان، شما را برای استخدام پیشنهاد خواهند کرد؟

نویسنده فريدون مظفرنژاد

0 پاسخ ها
349 مشاهده
آخرين ارسال ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۸:۰۸
توسط فريدون مظفرنژاد
xx
ترفندهایی برای مدیران در فرایند استخدام كاركنان جدید

نویسنده A.Ehsani

0 پاسخ ها
1878 مشاهده
آخرين ارسال ۲۸ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۱:۲۶
توسط A.Ehsani