Google

normal_post - راه اندازی سیستم مدیریت سود سازمان در شرکتهای زیرمجموعه ایران خودرو - متا نویسنده موضوع: راه اندازی سیستم مدیریت سود سازمان در شرکتهای زیرمجموعه ایران خودرو  (دفعات بازدید: 763 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین hamid-ershad

سلام به بچه های خوب دنیای مدیریت
راستش انقدر حرفهای قشنگ تئوری تو کتابا خوندم و از اساتید شنیدم که دیگه خسته شدم.چون واقعیتش اینه که مدیریت یه کار کاملا عملیه و فقط حرفای قشنگ نمیتونه کاربرد داشته باشه.
هفته پیش تو شرکتمون یکی از سرپرستای حسابداری مدیریت شرکتهای زیر مجموعه ایران خودرو اومده بود برای بازدید کلی
حرف زد تا بالاخره یه منبع جامع بهم معرفی کرد برای مدیریت سود شرکتها تو دنیای واقعی و عملی کار اجرا منبع مربوط به
راه اندازی سیستم مدیریت سود سازمان در شرکتهای زیر مجموعه ایران خودرو بود که برای من و شرکتمون خیلی جالب و کاربردی بود.اگر کسی دوست داشت یه سر به وبلاگش بزنه و بروشورشو ببینه..برای کسانی که واقعا دنبال مدیریت عملی هستند فوق العاده است اگر هم منبع دیگری پیدا کردین بهم خبر بدین مرسی

https:// sites.google.com /site/ smairteh

Linkback: https://irmeta.com/meta/b188/t18538/

آفلاین مرتضایی

• کاربر متایی
  • index - راه اندازی سیستم مدیریت سود سازمان در شرکتهای زیرمجموعه ایران خودرو - متا
  • تعداد ارسال: 1.157
  • متا امتیاز 85173 تومان
  • لیست کدهای من
  • تشکر و اهداء امتیاز به مرتضایی
  • رای برای مدیریت : 22
  • متحد متا
  • تخصص: کارشناس ارشد حسابداری
  • سمت: مدیر مالی و اداری
  • استان / شهر: البرز - کرج
  • سپاس شده از ایشان: 434
  • سپاس کرده از دیگران: 231
دورود بر شما

محبت فرمودید و این تاپیک را در چند گروه با موضوعات مختلف ارسال کردید که اگر صرفا در یکی از مراجع ارسال میشد کفایت میکرد .
علی ایحال سایتی که شما معرفی فرمودید آیا همان دوره آموزشی Sma  میباشد یا غیر از فایل ضمیمه اطلاعاتی دیگری هم در سایت مورد نظر یافت خواهد شد ؟
در ضمن سایت باز نمیشود .

سپاس از شما
" فرشته های زمینی منتظر یاری شما هستند "
جهت عضویت در گروه محک و شرکت در این امر خدا پسندانه به لینک ذیل مراجعه فرمایید
منتظر حضورسبز شما هستیم

mahak2 - راه اندازی سیستم مدیریت سود سازمان در شرکتهای زیرمجموعه ایران خودرو - متا

اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

xx
بانکداری ایران ربوی است یا بدون ربا

نویسنده کـوکـبـی

1 پاسخ ها
954 مشاهده
آخرين ارسال ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶:۰۸
توسط کـوکـبـی

anything