Google

* آخرین فعالیتهای دسته جمعی توسط اعضای تالار تخصصی

موج مثبت


سپیدار سیستم


آموزش حسابداري جهت مصاحبه و استخدام


گپ وخنده


ختم قرآن ویژه ماه مبارک رمضان


انجمن کوهنوردی و طبیعت گردی متا


یاران محک


کاربازی-بازی کار


دفتر جناب آقای کیانی


دفتر جناب آقای فریدون مظفر نژاد


حسابداری تک کاربره IR
normal_post - چطور بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم توسط گیرنده باز شده یا نه؟ - متا نویسنده موضوع: چطور بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم توسط گیرنده باز شده یا نه؟  (دفعات بازدید: 548 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین لینا

چطور بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم توسط گیرنده باز شده یا نه؟
نويسنده: تفریح‌وار

حتماً برای شما هم پیش آمده است که ایمیلی را برای کسی فرستاده‌اید و گیرنده، به هر دلیلی، اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید ایمیلی از شما دریافت نکرده یا اینکه آن را باز نکرده و متن آن  را نخوانده است و شما هم نمی‌توانید مطمئن باشید که او راست می‌گوید یا خیر. اما آیا ابزاری برای اطمینان شما وجود دارد یا خیر؟ بله! وجود دارد. اگر از کاربران Microsoft Outlook و Exchange Server باشید می‌توانید به راحتی در هنگام فرستادن ایمیل، بخواهید که رسیدی در هنگام باز شدن آن ایمیل برای اطلاع شما فرستاده شود. اما از آنجا که اکثر ما این روزها از ایمیل‌های تحت‌وب مثل Yahoo، Gmail، Hotmail و امثال آن استفاده می‌کنیم و این سرویس‌ها ویژگی فوق (مانند Microsoft Outlook) را ندارند، امروز می‌خواهیم روشی رایگان و ساده معرفی کنیم که کاربران ایمیل‌های تحت‌وب هم بتوانند «رسید» باز شدن ایمیل توسط گیرنده را به محض خوانده شدن ایمیل دریافت نمایند. این روش رایگان بوده و با تمامی سرویس‌های ایمیل نیز سازگار است.

سرویسی که اینکار را برای شما امکان‌پذیر می‌کند SpyPig نام دارد. این سرویس به محض اینکه ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرده و بخواند، پیغامی برای آگاهی شما می‌فرستد. این پیغام حاوی اطلاعات دیگری مانند IP گیرنده‌ی ایمیل و تعداد دقیق دفعاتی که او متن ایمیل شما را باز کرده و خوانده است نیز می‌باشد. استفاده از SpyPig بسیار آسان است. کافی است به این سایت مراجعه کرده و کارهای زیر را انجام دهید:

    قدم اول: ایمیل خود را در جعبه متنی مربوطه وارد کنید (ایمیلی که می‌خواهید پیغام‌های مربوط به خوانده‌شدن ایمیل‌های ارسالی‌تان را در آن دریافت کنید).
    قدم دوم: عنوانی برای پیغام‌هایی که از این سرویس دریافت خواهید کرد انتخاب کنید و در جعبه متنی مربوطه وارد نمایید (مثلاً بنویسید: «رسید دریافت ایمیل توسط آقای فلانی»)
    قدم سوم: یک تصویر به دلخواه از بین تصاویر انتخاب کنید (پیشنهاد می‌شود تصویر خالی سفید را اتنخاب کنید تا گیرنده ایمیل شما، متوجه نشود که شما دارید از این سرویس استفاده می‌کنید)
    قدم چهارم: حداکثر تعداد پیام‌های دریافتی را مشخص کنید (یعنی حداکثر چند دفعه می‌خواهید وقتی که ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرد برای شما پیغام فرستاده شود)
    قدم پنجم: دکمه‌ی Click to Activate My SpyPig را بزنید.
    قدم ششم: بعد از کلیک کردن، کمی صبر کنید تا شماره‌انداز شروع به شمارش معکوس کند. قبل از رسیدن آن به صفر، این تصویر را با drag & drop در صفحه متن ایمیل خود (که در پنجره‌ای دیگر در حال نوشتن آن هستید) بیاندازید.
    قدم هفتم: ایمیل خود را به روش معمول خود ارسال کنید.


منبع: تفريح‌وار هر روز يك نوشتار


Linkback: http://irmeta.com/meta/b1839/t16520/


اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter

xx
چطور بهترین شوهر دنیا باشیم‌؟(تاپیک سفارسی)

نویسنده اورش

1 پاسخ ها
1488 مشاهده
آخرين ارسال ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۳:۰۱
توسط آزاده پرتو
xx
بیان علت حذف ارسال توسط حذف کننده

نویسنده مرضیه زهری

8 پاسخ ها
3384 مشاهده
آخرين ارسال ۳۰ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۶:۰۳
توسط کـوکـبـی
xx
آموزش بنیانگذاری گروه توسط اعضا و عضویت در آن

نویسنده کـوکـبـی

3 پاسخ ها
1032 مشاهده
آخرين ارسال ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۷:۲۷
توسط کـوکـبـی
 


anything