Google

* آخرین فعالیتهای دسته جمعی توسط اعضای تالار تخصصی

موج مثبت

سپیدار سیستم

آموزش حسابداري جهت مصاحبه و استخدام

گپ وخنده

ختم قرآن ویژه ماه مبارک رمضان

انجمن کوهنوردی و طبیعت گردی متا

یاران محک

کاربازی-بازی کار

دفتر جناب آقای کیانی

دفتر جناب آقای فریدون مظفر نژاد

حسابداری تک کاربره IR

normal_post - افکار مایوسانه - متا نویسنده موضوع: افکار مایوسانه  (دفعات بازدید: 1067 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین hana91

xx - افکار مایوسانه - متا
افکار مایوسانه
« : ۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۳:۱۹ »
با سلام
البته نمیدونم این سئوال باید اینجا مطرح بشه یا نه؟
جدیدا خیلی فکرهای ناامیدی و مایوسانه در سرم میچرخه دست خودمم نیست. متاسفانه کارم رو هم عوض کردم (به خاطر خیانت و نفاق یه دوست 15 ساله )ولی از چاله افتادم تو چاه. به نظرتون چه کنم
تا چند مدت پیش همه به عنوان یه کوه در بردباری ازم اسم میبردند البته الان نمیذارم کسی این مشکلم رو بفهمه ولی خیلی دارم از درون شکننده میشوم
راهنماییم کنید

Linkback: https://irmeta.com/meta/b1839/t12763/

آفلاین BANOO

پاسخ : افکار مایوسانه
« پاسخ #1 : ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۸:۱۱ »
با سلام
البته نمیدونم این سئوال باید اینجا مطرح بشه یا نه؟
جدیدا خیلی فکرهای ناامیدی و مایوسانه در سرم میچرخه دست خودمم نیست. متاسفانه کارم رو هم عوض کردم (به خاطر خیانت و نفاق یه دوست 15 ساله )ولی از چاله افتادم تو چاه. به نظرتون چه کنم
تا چند مدت پیش همه به عنوان یه کوه در بردباری ازم اسم میبردند البته الان نمیذارم کسی این مشکلم رو بفهمه ولی خیلی دارم از درون شکننده میشوم
راهنماییم کنید
دوست خوبم
سلام
تجربه خودم: به هپروت خاطرت تلخ گذشته نرو تا نااميدي از بين بره...فقط درس هاش رو يادبگير كه دوباره تكرار نشه
خيانت دوست 15 ساله جاي تحليل روانشناسي سايه هاي شخصيت داره كه من در اين مورد خيلي نظر نميدم

سومين مسئله شلاق كامل باش در درونت هست كه ميگه صبور باش قوي باش و... يه كمي خودت باش ..خودتو زندگي با همه اشتباهات ...
كتاب زنان و دختران خوب به بهشت ميروند و زنان و دختران بد به همه جا رو بخون
موفق ميشي ;D

آفلاین hana91

« پاسخ #2 : ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۱:۲۰ »
سلام
من یه سرچی در مورد سایه های شخصیت کردم. ولی متوجه منظورتون در رابط با مساله من و مفهوم سایه های شخصیت نشدم.میشه توضیح بیشتری بدید؟

آفلاین BANOO

« پاسخ #3 : ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۸:۴۰ »
سلام
من یه سرچی در مورد سایه های شخصیت کردم. ولی متوجه منظورتون در رابط با مساله من و مفهوم سایه های شخصیت نشدم.میشه توضیح بیشتری بدید؟
دوست خوبم
هر انساني داراي 4 خود در درونشه
1.خود آشكار(آنچه ديگران شما را آنگونه ميبينند و خودت هم قبول داري وميداني)
2.خودپنهان(آنچه خود ميداني از خودت و ديگران نمبينند)
3.خودناشناخته(آنچه نه خودت خبر داري كه اون ويژگيها رو داري نه ديگران )------در سايه هاي شخصيت بحث ميشه
4.خود كور(آنچه ديگران در تو ميبينند و تو نميداني)

سايه ها بحث حساسي هست كه از حوصله اين مرجع خارج هست و اگه بخواهيد كتاب معرفي كنم خودتون بخونين
مثلا مرد 50 ساله كه باوجود فرزند و همسر دوست دختر ميگيره سايه شخصيتي داره
سايه مانع رسيدن ما به آرزوهامون ميشه
خلاصه بگم براي از بين بردن سايه خودت و ديگران رو ببخش

اشتراک گذاری از طریق facebook اشتراک گذاری از طریق linkedin اشتراک گذاری از طریق twitter