تالار گفتگوی تخصصی متا

مرجع فنی و مهندسی متا => مرجع کامپیوتر => سایر مباحث و فعالیتهای کامپیوتر => نويسنده: امیر شهباززاده در ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۰:۰۱

عنوان: تعریف PPPoE Connection در xp (اینترنت کانکشن)+ تصویر
رسال شده توسط: امیر شهباززاده در ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۰:۰۱
1- ویندوز XP

 جهت تعریف PPPOE Connection در WinXP  ابتدا از طریق منو Start وارد Control Panel می شویم . سپس وارد Network and Internet Connection می شویم :پس از آن وارد Network Connection شده :سپس روی Creat a new Connection کلیک کنید:در صفحه باز شده روی  دکمه Next کلیک کنید :در صفحه جدید Connect to the Internet را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه Next کلیک کنید :سپس گزینه Set up my connection manually  را انتخاب نموده و روی دکمه Next  کلیک کنید:بعد از آن در صفحه ی جدید گزینه ی دوم انتخاب شود و روی دکمه Next کلیک کنید:در اين صفحه شما بايد يک نام براي connection خود انتخاب كنيد. در اين حالت بهتر است از نام meta استفاده شود تا کاربر همواره نام شرکت سرويس‌دهنده را مشاهده كند.پس از وارد كردن اسم و كليك كردن بر روي Next صفحه زیر که براي ورود شناسه و رمز عبور کاربر طراحي شده است باز مي‌شود. در اين قسمت شما بايد Username( شناسه کاربري) و Password (كلمه عبور) را مطابق با آنچه در هنگام نصب به شما تحويل داده شده است، وارد كنيد. در اين صفحه دو گزينه وجود دارد که انتخاب هر دو توصيه مي‌شود.
گزينه اول: با انتخاب اين گزينه کانکشن ساخته شده براي Windows User فعلي، براي Userهاي ديگر ويندوز اين دستگاه نيز قابل اجرا مي‌شود.
گزينه دوم: براي تعيين آن است که اين کانکشن،کانکشن اصلي ويندوز براي اتصال به اينترنت باشد يا خير.


و در صفحه آخر :
پس از اتمام کار روی Desktop یک Shortcut از Connection ساخته شده قرار می گیرد که جهت برقراری ارتباط  آنرا اجرا  می کنید:پس از اجرا روی صفحه ی باز شده روی دکمه ی Connect کلیک کنید  :

[/center]
عنوان: ساخت اینترنت کانکشن در ویندوز 7 با عکس
رسال شده توسط: امیر شهباززاده در ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۸:۱۰
2-ساخت اینترنت کانکشن در ویندوز 7 با عکس

لینک کمکی  در اینجا (http://irmeta.com/meta/index.php/topic,2010.msg4391.html#msg4391)